Онлайн-трансляції

Рівень захворюваності буковинців на ГРВІ нижчий за епідемічний поріг на 30% - ОДА

 

 В Чернівецькій облдержадміністрпації заявляють, що рівень хахворюваності буковинців на ГРВІ зменшився і є нижчим за епідемічний поріг на 30%, пише прес-служба ОДА.

 Зокрема, як повідомила в.о. директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталія Гопко, фіксується суттєве зниження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед буковинців, порівняно з попереднім тижнем.

 За попередній тиждень 2018 року (10 тиждень року)в області зареєстровано близько 5 тис. осіб, хворих на ГРВІ. Від початку епідсезону на ГРВІ та грип захворіло 90 тис. 511 осіб. Рівень захворюваності на ГРВІ є нижчим за епідемічний поріг на 30%.

Порогові значення перевищені лише у Вижницькому, Путильському та Сокирянському районах.

 За останній тиждень на Буковині зареєстровано 50 випадків захворюваності на кір. Показники захворюваності, порівняно з січнем, поступово знижуються.

Найбільше випадків захворювань зареєстровано в Путильському та Глибоцькому районах, а також у м. Чернівці.

 Вакцини проти кору є в достатній кількості на всіх адміністративних територіях.

В області створено всі умови для проведення планової вакцинації дітей 1-ого року життя та шестирічних, а також дітей з порушеним календарем щеплень.

 Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Андрієць повідомила, що серед захворілих на кір мешканців краю з початку року 288 осіб було госпіталізовано , з них – 132 дитини, та 7 вагітних з 1 новонародженою дитиною, котрі наразі вже виписані.

 Щодо гострих респіраторних вірусних інфекцій, за останній тиждень госпіталізовано 127 хворих осіб, з яких – 95 дітей.

 Випадків важких форм захворюваності на ГРВІ та кір у буковинців не зафіксовано.

    12.03.2018
Коментарі (0)
оновити код
Додати коментар:
Ім'я:
Код:
зареєстровані користувачі не вводять код перевірки (зареєструватися).
вхід для зареєстрованих користувачівВхід